1

Wątek: Kuchnia włoska

Z restauracji oferujących kuchnię włoską godna polecenia jest Bella Vista na Placu Ratuszowym.
Z przyjemnym tarasem oraz widokiem na starówkę. W weekendy można posłuchać na żywo włoskiej muzyki.

Ostatnio zmieniony przez Lidka (2009-04-23 12:39:26)

2

Re: Kuchnia włoska

Ja zamawiam dania telefonicznie w restauracji DA VINCI. Dowóz na terenie Kołobrzegu gratis.
Sam lokal jest mały, ale przytulny. Maja w karcie pizzę, makarony, pasty, sałaty.

3

no w weekendy pewnie rezerwować trzeba stolik, lubię włoskie jedzenie i muzykę, więc pewnie i tam zaglądnę przy najbliższej okazji

4

ja też słyszałam o Bella Vista, mają ponoć specjalne menu dla dzieci (moje dzieciaki się ucieszą smile )
oraz dobre włoskie wina,
najlepiej przekonać się na własnej skórze, muszę sie tam wybrać...

5

Bardzo lubię włoską kuchnię, przyznam, że byłam tam i jedzenie było smacznie, restauracja prowadzona w przyjaznej atmosfezrze.

Ostatnio zmieniony przez basia_541 (2013-11-19 00:34:25)

6

Dobrze wiedzieć, uwielbiam włoską kuchnię, a czasami warto odpocząć od smażonej rybki i frytek tongue

Człowiek ma jeszcze tę wyższość nad maszyną, że umie się sam sprzedać | Kupno i wynajem wózków widłowych w Poznaniu

7

taka kuchnia jest bardzo pyszna

8

kuchnia włoska jest cudowna

9

ja kuchnii włoskiej nie lubie

10

Ja niestety w większości uwielbiam kuchnię włoską. Ale o dziwo nie lubię pizzy.

Ostatnio zmieniony przez Sealover (2017-04-24 12:36:12)

11

Jak ktoś jest zainteresowany dobrą pizzą to zapraszam do katowic, na ul. mariackiej są super knajpy smile do wyboru do koloru

12

Ja tam lubię kuchnie włoską, tzn. pizze, ale nie przepadam za makaronem.