1

Wątek: Plaża w Kołobrzegu

Witajcie, wybieram się do Kołobrzegu na wakacje. Rok temu były wbijane pale przeciw zalewaniu plaży na wysokości hotelu Provita .
Pytanko : czy w tym roku jest podobnie, czy plaza jest już otwarta w stronę szańca , czy nadal zamknięta?
Dzięki za info

2

Re: Plaża w Kołobrzegu

Sama jestem ciekawa. Wybieram się  w ferie do Kołobrzegu.

Człowiek ma jeszcze tę wyższość nad maszyną, że umie się sam sprzedać | Kupno i wynajem wózków widłowych w Poznaniu

3

nigol2303 napisał:

Sama jestem ciekawa. Wybieram się  w ferie do Kołobrzegu.

I jak było na feriach ?

4

Cześć, zastanawiam się nad wakacjami w kołobrzegu, tylko boje się tłumów na plaży. Myślicie, że warto?

5

Wsiadasz na rower. 5 min. drogi ścieżką rowerową wzdłuż plaży i masz pełno miejsca. Pusta złota plaża.

6

Będą w tym roku jakieś imprezy na plaży jak zrobi się cieplej? Ma ktoś jakieś informacje na ten temat?

7

Cześć! Jestem nowy na forum jak i w Kołobrzegu i mam pytanie. Czy na przełomie czerwca, a lipca plażę odwiedza wielu ludzi? Jest się gdzie opalać czy nie bardzo?

8

lwopo napisał:

Będą w tym roku jakieś imprezy na plaży jak zrobi się cieplej? Ma ktoś jakieś informacje na ten temat?

Wszystkie imprez na plaży stoją pod znakiem zapytania, ponieważ UM w Słupsku nie zgodził się. Na razie trwają rozmowy w tej sprawie.

9

raspask napisał:

Cześć! Jestem nowy na forum jak i w Kołobrzegu i mam pytanie. Czy na przełomie czerwca, a lipca plażę odwiedza wielu ludzi? Jest się gdzie opalać czy nie bardzo?

Zależy od pogody. Natłok ludzi zaczyna się jak się kończy rok szkolny.

10

Jeśli chodzi o plażę to ja lubię tylko tę główną, przy promenadzie. Wszystkie inne są jakieś takie zanieczyszczone... I glony wszędzie sad

11

Zależy od pogody, wiatrów,,prądów. Nieraz glony są nieraz niema. A przy promenadzie jest największy tłok. Ludzie chodzą sobie po głowach. Jeśli ktoś lubi czuć się jak w zatłoczonym autobusie to czemu nie.

12

ja plaże w kołobrzegu bardzo lubie za to, w porównaniu do plaży na przykład gdańskiej albo gdyńskiej jest świetna

13

Każda polska plaża jest super, z reguły jest szeroka i piaszczysta, żeby jeszcze tylko temperatura wody dopisała smile