1

Wątek: Kampania Społeczna na rzecz osób z niepełnosprawnością Antybudynek.pl

Witam.
Być może nie jest to dobry wątek na taki post, jeśli tak to przepraszam i proszę administratora forum o przeniesienie go we właściwsze miejsce.

Jestem jednym z przedstawicieli Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej na rzecz Osób Niepełnosprawnych "antybudynek". Chcielibyśmy zachęcić Państwa do wzięcia udziału w tej akcji. Polega ona na pokazywaniu budynków użytku publicznego, które nie są przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Organizatorem tejże akcji jest: STOWARZYSZENIE ROZWOJU INICJATYW SPOŁECZNYCH "WSPÓLNOTA" z Kamienia.
Akcja obejmuje każdy budynek użytku publicznego, który nie jest odpowiednio dostosowany do wymagań osób niepełnosprawnych. Mamy tu na myśli brak podjazdów, wind, podnośników oraz niedostosowań wewnętrznych.
Czekamy na Wasze zdjęcia, które możecie wysłać na adres:

redakcja@antybudynek.pl lub antybudynek@gmail.com

Prosimy o załączenie szczegółowego opisu do wysyłanych zdjęć. Przy wysłaniu zdjęć prosimy o opisanie szczegółowe każdego z nich,w celu zweryfikowania adresu niedostosowanego budynku widocznego na wysłanej fotografii, oraz o opisanie formy niedostosowania.
Droga mailowa nie jest jedyną możliwością pokazania nam takiego budynku. Mogą to Państwo zrobić również za pomocą MMS-a. Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej www.antybudynek.pl

Fotografie bez opisów nie będą publikowane !

TY NIE MUSISZ BYĆ OBOJĘTNY TAK JAK INNI !

Pozdrawiamy serdecznie smile

2

Re: Kampania Społeczna na rzecz osób z niepełnosprawnością Antybudynek.pl

Przyłączymy się chętnie.
https://higieniczny.pl/toaleta-dla-niep … wnych.html